O nas Oferta Woda Zmiekczacze Bio500 Kontakt  
 
ODWRÓCONA OSMOZA to od wielu już lat najskuteczniejsza metoda oczyszczania wody pitnej.
NOWOŚĆ
Filtr do wody, system oczyszczania
zaledwie 1 699 zł brutto z montażem
raty już od 27 złotych !!!

Kompaktowe 7-stopniowe urządzenie osmotyczne, system oczyszczania - Molekularny System Wodny.

Urządzenie osmotyczne, które zawiera opatentowane wkłady BIOCERAMICZNE obniżające potencjał ORP wody do wartości ujemnych. Wkłady te generują powstawanie wolnych jonów wodoru, które są bardzo silnym antyutleniaczem likwidującym wolne rodniki. Jednocześnie otrzymujemy wodę o podwyższonym pH, wodę alkaliczną. Jeszcze nie tak dawno wodę taką można było uzyskać tylko dzięki bardzo drogim jonizatorom. Funkcją dodatkowego wkładu mineralizującego jest końcowa mineralizacja oczyszczonej wody. Węglowe filtry ochronne zawierają wysokiej jakości węgiel aktywny osłaniający membranę. Wkład z węglem aktywnym poprawia smak, zapach i kolor wody. Całość jest zamknięta w eleganckiej, estetycznej kompaktowej obudowie, zabezpieczającej poszczególne elementy przed przypadkowym uszkodzeniem, czy też zabrudzeniem. Zamontowany w urządzeniu rezonator bioceramiczny sprawia, że uzyskujemy wodę czystą i jednocześnie żywą.

Żywa woda pomaga w osiągnięciu prawidłowego metabolizmu, a to prowadzi do zwiększenia witalności i energii. W naszym urządzeniu woda oczyszczona z chemii przechodzi przez kapsułę wypełnioną granulatem mineralnym, który znany jest ze swojej wyjątkowej aktywności (każdy minerał „drga” z różną aktywnością).

Uwaga: ożywiania wody nie wolno mylić z jej oczyszczaniem, które od ożywiania jest tysiące razy ważniejsze.

Należy pamiętać, że nie da się ożywić wody, która jest brudna chemicznie.

Zbiornik magazynujący wodę zapewnia nam stały dostęp do czystej, zdrowej wody. Podwójny kranik, umożliwia pobór wody bezpośrednio po procesie oczyszczania lub alkalicznej z ujemnym ORP.

Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i doświadczeń, oraz dzięki użyciu najlepszych technologii i materiałów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych, opatentowanych elementów uzyskujemy krystalicznie czystą, bezpieczną wodę mineralną z optymalną zawartością składników mineralnych, tak potrzebnych naszemu organizmowi.

Dodatkowe wyposażenie - Stymulator energii, służy do poprawy właściwości zdrowotnych wody pitnej. Jego zadaniem jest odpowiednia przemiana energetyczna i strukturalna wody. Na skutek oddziaływania pola magnetycznego i światła podczerwonego oraz występowania efektów rezonansowych, urządzenie to zmienia wzajemne ułożenie względem siebie cząsteczek wody (następuje modyfikacja struktury klasterowej), czyniąc ją zdrowszą.

Uzyskiwana struktura ma pewien związek z wodą o budowie heksagonalnej. Regularne spożywanie wody poddanej wpływowi stymulatora przyczynia się do aktywizacji procesów fizjologicznych, wpływa dodatnio na sprawność organizmu, jego odporność i witalność. Skuteczność działania została stwierdzona w następujących przypadkach:

  1. U osób z upośledzoną czynnością nerek, ocena renocystograficzna wykazała statystycznie istotną poprawę filtracji, ekstrakcji, transportu nerkowego, wskaźnika odpływu oraz diurezy
  2. U chorych z zaburzeniami krążenia obwodowego w chorobie Raynaud'a, co potwierdzono metodą termograficzną
  3. U osób narażonych na znaczny wysiłek fizyczny, poprzez szybsze wyrównanie powysiłkowych zaburzeń fizjologicznych (szybszy powrót akcji serca do wartości poczatkowej), czego wynikiem jest szybsze usunięcie zmęczenia
  4. W wyrównywaniu zaburzeń energetycznych w ustroju człowieka, np. poziomów energii odzwierciedlanych przez pomiar rezystancji w punktach aktywnych, mierzonej wzdłuż kanałów akupunkturowych, co potwierdzono metodą RYODORAKU
    Posiada następujące świadectwa:
  1. Świadectwo Instytutu Leków w Warszawie;
  2. Świadectwo Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi;
  3. Niemieckie świadectwo TÜV dopuszczające do kontaktu z żywnością;
  4. Pozytywną opinię z Pracowni Radiofizycznej Akademii Medycznej w Poznaniu;

Filtr do wody – odwrócona osmoza, to nowoczesna i jedyna generacja systemów uzyskiwania żywej wody mineralnej o pierwotnej czystości i odpowiednio podwyższonym pH.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, zanieczyszczona woda wodociągowa lub studzienna po przejściu przez system membranowy i kolejne etapy pracy jest czystą, bezpieczną i zdrową wodą mineralną. Konstruktorzy podpatrzyli przyrodę. Kiedy woda ma kontakt ze skałami, to nasyca się minerałami i dzięki temu zawiera wszystkie te minerały, które są potrzebne dla organizmu ludzkiego, aby mógł prawidłowo funkcjonować, i to w optymalnych proporcjach, szczególnie jeżeli chodzi o zawartość magnezu i wapnia.

 
TWÓJ CZAS NA ZDROWIE TO ODWRÓCONA OSMOZA
 
Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami – zapraszamy !
Zdrowa woda
 
©2005 Wielkopolskie Centrum Wody
RODO
Mamy już : 135828 Klientów Dziękujemy