O nas Oferta Woda Zmiekczacze Bio500 Kontakt  
BIO500 +ECO

Filtr dzbankowy BIO500+ECO został zaprojektowany z myślą o nawet najbardziej wymagających. Nie tylko poprawi jakość wody w Twoim domu, ale uczyni ją czystą, smaczną i świeżą. Filtr BIO500+ECO posiada elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu filtrującego, który automatycznie poinformuje Cię o konieczności jego wymiany. Jest to nie tylko praktyczne w użytkowaniu, ale również ekonomiczne. Na uwagę zasługuje również praktyczna przykrywka z uchylną klapką, która ułatwia napełnianie dzbanka wodą. Ergonomiczny uchwyt i kształt dzbanka BIO500+ECO sprawiają że możesz przechowywać go wygodnie na drzwiach lodówki. Potrawy i napoje przygotowane na wodzie z BIO500+ECO nie tylko smakują lepiej, ale są również zdrowsze. Wszystko dzięki temu, że szczegółowo dobrany skład wkładów filtrujących oczyszcza wodę z chloru oraz metali ciężkich pochodzących np. z instalacji np. ołów, miedź oraz usuwa kamień zmiękczając wodę. Twój dzbanek filtrujący BIO500+ECO chroni również cenne sprzęty domowe przed osadzaniem się kamienia np. czajnik, czy żelazko.

Dzbanek filtrujący BIO500+ECO jest niezastąpionym sprzętem w każdej kuchni i domu.

Zużyty wkład filtrujący nie zaszkodzi wodzie, ale też jej nie oczyści - pamiętaj wymienić go w odpowiednim momencie. Poinformuje Cię o tym elektroniczny wskaźnik. Zalicza on czas oraz ilość przefiltrowanej wody, dzięki czemu odzwierciedla rzeczywistą żywotność wkładu. Wobec czego wymieniamy go tylko wtedy gdy jest to naprawdę konieczne.

Wymienne wkłady filtrujące do dzbanka filtrującego BIO500+ECO cena wyjątkowo korzystna w pakietach.

wklady BIO500+ECO

Wkłady filtrujące BIO500+ECO dla Twojego bezpieczeństwa zostały szczelnie zamknięte specjalnym, profesjonalnym, antybakteryjnym opakowaniu i dodatkowo spakowane w kartonikach po 2szt.

Cena jednego wkładu filtrującego maleje wraz z ilością jednorazowo zakupionych opakowań. Spójrz jakie to proste i skorzystaj z PROMOCJI !!!

1 x 2szt. wkład BIO500+ECO - cena 36,90zł. ( 1 wkład filtrujący cena 18,45 zł.) + wysyłka 25 zł.

Podane ceny są cenami brutto.

Zamów teraz !

wklady BIO500+ECO wklady BIO500+ECO
 
 
 
©2005 Wielkopolskie Centrum Wody
RODO